Revillusion Electric Fireplace, Dimplex 24" Revillusion® Built-In Electric Fireplace - RBF24DLXWC
Dimplex 24" Revillusion® Built-In Electric Fireplace w/ Trim Option - RBF24DLXWC
Trim Options
/
  • Secure payments
Call or Text 503-488-9735 for Best Available Pricing
Fast, Free Shipping • Easy 30 Day Returns • Manufacturer’s Warranty
Specifications:
Insert Dimensions: 25.25″W x 12.125″D x 22.875″H
Optional Trim Dimensions: 36"W x 30"H (Plus 2" at Bottom), 40" x 30"H (Plus 2" at Bottom), or Custom Trim (3-Sided or 4-Sided)